پکیج شوفاژ دوگانه سوز

پکیج شوفاژ دوگانه سوز

معرفی پکیج شوفاژ دوگانه سوز زمینی

پکیج شوفاژ دوگانه سوز زمینی محصولی با طراحی خاص،توان گرمایشی بسیار بالا و سیستم های ایمنی مناسب است. این پکیج با توان حرارت بسیار بالا قابلیت تامین گرمایش و آب گرم بهداشتی اماکنی تا 550 متر مربع را دارا می باشد.

از دیگر مزیت های این پکیج شوفاژ می توان به امکان استفاده به عنوان منبع حرارتی مرکزی، قابلیت استفاده با گاز شهری و گازوئیل، سازگاری با تمامی پخش کننده های حرارتی و عدم اشغال فضای مفید محیط اشاره کرد.

همچنین به علت استفاده از کوره های چهار پاس حرارتی در طراحی این محصول، مصرف آن نسبت به مدل های گوناگون موجود در بازار کشور بسیار پایین تر می باشد. در سیستم کوره ای چهار پاس، حرارت حاصل از احتراق مشعل طی چهار مرحله به آب درون مخزن منتقل می شود و کمترین میزان هدر رفت انرژی را در این نوع کوره ها شاهد هستیم. در حالی که در دستگاه ی مشابه موجود در بازار تاسیساتی کشور از کوره های دو و نهایتا سه پاس استفاده می گردد و میزان انرژی قابل توجهی هدر می رود.

لازم به ذکر است طراحی حرفه ای این دستگاه، مصرف پایین آن و استفاده از قطعات با کیفیت اروپایی در مونتاژ، این پکیج را به انتخابی بسیار مقرون به صرفه برای خانوارها و انبوه سازان ایرانی بدل نموده است.

تمامی دستگاه های پکیج دوگانه سوز تولیدی گروه صنعتی آلپ دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش و همچنین 2 سال بیمه مسئولیت جانی و مالی بیمه ایران می باشند.

 

برای دریافت مشاوره های لازم با شماره تماس های موجود در بخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

همچنین برای مشاهده مدل های مختلف محصولات و اطلاع از قیمت های به روز می توانید به فروشگاه اینترنتی گروه صنعتی آلپ مراجعه نمایید.