پکیج دیواری برقی 28000

پکیج دیواری برقی 28000

پکیج دیواری برقی تک مبدل 28000 : پکیج دیواری برقی 28000 تولید شده به صورت دیواری و تک مبدل بهترین نوع پکیج برای استفاده در محیط های مسکونی و صنعتی و حتی ارگان های نظامی و دولتی می باشد که برای تامین دمای شوفاژ همراه با آب گرم بهداشتی دسترسی به سوخت های فسیلی ندارند . هماکنون پکیج دیواری برقی آلپ در بسیاری از ارگان های دولتی نصب گردیده و شرکت دارای رزومه ای بالای 1000 پروژه در ارگان های دولتی می باشد. ارزش حرارتی این نوع پکیج 20000 کیلوکالری در ساعت می باشد که 24000 ظرفیت اسمی این نوع پکیج بوده و مخصوص استفاده در محیط های با ابعاد 100 متر مربع به صورت مسکونی می باشد. ابعاد بسیار کوچک این نوع پکیج دیواری برقی موجب گردیده است تا در بسیاری از ویلا ها با اینکه دسترسی به سوخت دارند از این نوع پکیج استفاده نمایند زیرا این نوع دستگاه دارای سطح بهداشت بسیار بالایی می باشد.

چرا پکیج برقی :

در واقع پکیج برقی هیچ تفاوتی با پکیج های گازی نداشته و فقط سوخت این نوع پکیج برق بوده و بسیار سازگار با محیط زیست می باشد و خطرات ناشی از گار گرفتی و آلایندگی حاصل از اشتعال در این نوع پکیج حذف گردیده است.

مزایای پکیج دیواری برقی شوفاژ 28000 :

تامین آب گرم بهداشتی همراه با گرمایش شوفاژ بدون نیاز به استفاده از سوخت گاز یا گازوئیل بهداشت بسیار بالا نسبت به پکیج های گازی و گازوئیلی قابل استفاده با برق تک فاز خانگی 220 ولت سهولت در نصب و راه اندازی در داخل منزل و حتی آشپزخانه استفاده از بهترین قطعات اروپایی در تولید پکیج های برقی بالاترین سطح بازدهی در تامین گرمایش موردنیاز عدم نیاز به نصب دودکش برای پکیج زیرا مصرف این دستگاه فقط برق می باشد سازگاری بالا با سیستم گرمایش از کف سازگار با تمامی پخش کننده های حرارتی صنعتی و خانگی قابلیت اتصال به سیستم های خورشیدی برای کاهش هزینه های مصرف برق قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی تولید شده در ابعاد کوچک و به صورت دیواری قابلیت کارکرد با موتور برق تامین گرمایش مداوم و بدن افت دما قابلیت تامین آب گرم بهداشتی در هنگام قطعی برق تا نیم ساعت تولید شده به صورت دیجیتالی با صفحه نمایشگر بزرگ طول عمر بسیار بالا به علت استفاده از بهترین قطعات در مونتاژ پکیج سهولت در خدمات و سرویس دستگاه به علت طراحی استاندارد دستگاه دارای معتبرترین استاندارد های اروپا مورد تایید سازمان محیط زیست نصب و راه اندازی توسط شبکه خدماتی مستقر در سطح کشور خدمات فروش عرضه کالا در تمامی نقاط کشور توسط نمایندگان معتبر شرکت ایمنی بسیار بالا بسیار شکیل برای استفاده در داخل منزل کمترین اتلاف حرارتی به علت ایزوله بودن دستگاه محصول صادراتی شرکت زرین صنعت آلپ عدم ایجاد آلایندگی صوتی (به گونه ای که در حین استارت یا استفاده مصرف کننده را متوجه کارکرد دستگاه نمی کند) تامین آب گرم بهداشتی با دبی آب شهری بدون افت دما و فشار سهولت در استفاده توسط کاربر با استفاده از دفترچه راهنمای دستگاه گارانتی معتبر کمپانی آلپ تولید شده به صورت شاسی دار برای افزایش سطح استحکام دستگاه دارای سیستم کنترل میزان بار مدار بسته گرمایش برای جلوگیری از افزایش بار دستگاه

مصرف برق پکیج دیواری برقی 28000 :

مصرف برق پکیج دیواری برقی 28000 بر اساس محاسبات منازل مسکونی در آب و هوای معتدل و در محیط مسکونی با ساختار استاندارد 8 کیلو وات یا همان 8000 وات در یک ساعت می باشد که این ولتاژ بر اساس مصرف یک سره دستگاه می باشد در حالیکه در حالت عادی دستگاه نهایتا" تا 30 دقیقه روشن بوده و در حالت اتوماتیک قرار می گیرد زیرا در صورت رسیدن دمای مدار بسته به 80 درجه سانتی گراد دستگاه خاموش شده وبا اختلاف دمای 20 درجه دوباره روشن می گردد. پس در نظر داشته باشید که مصرف این دستگاه خیلی پایین تر از ولتاژ قید شده می باشد زیرا بیشتر اوقات دستگاه خاموش بوده و در صورت افت دمای مدار شوفاژ دوباره روشن می گردد. نصب پکیج برقی : نصب و راه اندازی پکیج برقی در تمامی نقاط کشور و خارج از کشور مثل کشور های عراق و افغانستان و ترکیه توسط کارشناسان نصب شرکت انجام می پذیرد و در صورت نصب توسط مصرف کننده به هیچ عنوان مشمول گارانتی و خدمات شرکت نمی گردد زیرا نصب دستگاه های پکیج برقی دارای اصول و قوانین خاصی می باشد که حتما باید رعایت گردد.

گارانتی پکیج برقی :

تمامی محصولات پکیج برقی تا 6 ماه دارای گارانتی تعویض می باشد و برای گارانتی شرایط خاصی لحاظ گردیده که مصرف کننده بعد از دریافت دستگاه باید برگ گارانتی را به صورت کامل مطالعه کرده و برای شماره پیامکی قید شده بر روی برگ گارانتی مشخصات کامل خود را پیامک نماید. بعد از دریافت پیامک توسط شرکت کارشناسان خدمات شرکت در کمترین زمان ممکن با مصرف کننده تماس گرفته و اقدام به نصب و راه اندازی دستگاه می نمایند. توجه : به هیچ عنوان مبلغی بدون هماهنگی با شرکت برای نیروی نصب نباید پرداخت گردد در غیر اینصورت شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال وجه پرداختی نخواهد داشت . مراکز فروش سطح کشور : شرکت زرین صنعت آلپ دارای فروشگاه های معتبر عرضه کالا در تمامی نقاط ایران و خارج از ایران می باشد و مصرف کنند گان می توانند برای تهیه کالا با شرکت تماس گرفته و از نزدیک ترین فروشگاه اقدام به تهیه دستگاه نمایند.

بسته بندی پکیج های برقی :

تمامی پکیج های عرضه شده توسط شرکت دارای بسته بندی صادراتی به صورت چوبی می باشد که لوگو و آرم شرکت بر روی بسته بندی قید گردیده و برای دریافت خدمات حتما باید بسته بندی دستگاه توسط مصرف کننده نگهداری شود.

مشخصات فنی پکیج برقی 28000 :

پمپ DAB ایتالیا به صورت سه دور برای تنظیم سرعت گردش آب در مدار بسته توسط کاربر المنت کتیل فرانسه که بهترین نوع المنت به عنوان منبع حرارتی نوع مبدل : فولادی مخزنی مبدل آب گرم بهداشتی : مسی مصرف برق : 8 کیلو وات در ساعت قطعات الکتریکی : اشنایدر فرانسه قطعات ایمنی : فیوز محافظ جان ، مینیاتور ،کنتاکتور وزن دستگاه :34 کیلوگرم نوع دستگاه : تک مبدل دیواری ابعاد دستگاه :46*30*71 سانتی متر حداکثر دمای شوفاژ : 80 درجه حداکثر دمای آب گرم بهداشتی : 60 درجه عایق : EPDM کره ترمومتر و مانومتر : EMIT ایتالیا گارانتی : 6 ماه تعویض دستگاه خدمات : 5 سال بیمه : تا سه سال تحت پوشش بیمه ایران