قیمت پکیج برقی

قیمت پکیج برقی

قیمت پکیج برقی پکیج برقی آلپ یکی دیگر از محصولاتی می باشد که توسط مهندسین گروه صنعتی آلپ طراحی گردیده و به ثبت جهانی و ثبت اختراع رسیده است. این محصول به علت کارکرد بی نظیرش هماکنون در بسیار از کشورهای همسایه ایران مورد استفاده عموم قرار گرفته است. پکیج شوفاژ به علت طراحی استانداردش هماکنون توانسته رضایت بسیاری از مصرف کنندگان گرامی را به خود جلب نماید به گونه ای که هماکنون کشور عراق به یکی از عمده مصرف کنندگان محصولات این شرکت مبدل گردیده است. قطعات مورد استفاده در این نوع پکیج ساخت کشورهای توسعه یافته می باشد.

المنت پکیج دیواری برقی ساخت کشور فرانسه می باشد و به علت کارایی بی نظیرش هماکنون در خط مونتاژ پکیج های برقی مورد استفاده قرار می گیرد.

قطعات الکتریکی تمامی پکیج های برقی وارداتی از کشور کره می باشد که یک کشور صاحب سبک در زمینه تولید قطعات الکتریکی می باشد.مبدل دستگاه برای افزایش راندمان از نوع لوله ای برگزیده شده که موجب تامین آبگم بهداشتی و گرمایش شوفاژ به صورت مجزا می گردد. پکیج های برقی در ظرفیت های 24000 ، 28000 و 30000 تولید می گردد که پکیج 24000 تا متراژ 70 الی 80 متر مربع پکیج , 28000 تا متراژ 80 الی 100 متر مربع و پکیج 30000 از 100 تا 130 مترمربع را پاسخ گو می باشد. پکیج ها بر اساس نوع ساختارش و طراحی اولیه ای که صورت گرفته دارای مصرف برق 20 الی 22 آمپر به صورت تک فاز می باشد. هم اکنون پکیج های آلپ یکی از پرکاربردترین و پرصادرترین پکیج موجود در ایران می باشد. پکیج های برقی در ابعاد بسیار کوچک برای نصب در داخل آشپرخانه طراحی گردیده و این نوع پکیج ها می توانند آبگرم بهداشتی تا 60 درجه و گرمایش شوفاژ تا دمای 80 درجه را به صورت مستقل برای محیط فراهم نمایند. جهت استعلام قیمت پکیج های برقی آلپ به سایت مرجع آلپ صنعت مراجعه کنید.

لیست قیمت پکیج برقی آلپ

با عنایت به استفاده ی گروه صنعتی آلپ از قطعات با کیفیت و مرغوب در مونتاژ و ساخت تمامی دستگاه های پکیج برقی و توجه به نوسانات بالای قیمت انواع قطعات بازار ، لیست قیمت محصولات گروه صنعتی آلپ در سه ماهه ی دوم سال 1396 به صورت زیر می باشد.

شایان ذکر است مشتریان و همکاران گرامی می توانند جهت اخذ قیمت دقیق محصولات ، همه روزه از ساعت 8 الی 18 با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل نموده و علاوه بر اطلاع از قیمت انواع پکیج برقی مشاوره های لازم را برای انتخاب ظرفیت دستگاه مورد نیاز دریافت نمایند.

 

ردیف دستگاه ظرفیت ساپورت قیمت
1 پکیج برقی دیواری تک فار 50 الی 300 متر مربع شروع قیمت از 2500000 تومان الی 9 میلیون تومان
2 پکیج برقی دیواری سه فاز 50 الی 300 متر مربع شروع قیمت از 3 میلیون تومان الی 10 میلیون تومان
3 پکیج برقی زمینی تک فاز 200 الی 300 متر مربع شروع قیمت از 5 میلیون الی 10 میلیون تومان
4 پکیج برقی زمینی سه فاز 220 الی 300 متر مربع شروع قیمت از 5500000 الی 11 میلیون تومان
5 پکیج دوگانه سوز گازی و گازوئیلی 50 الی 5000 متر مربع 3 الی 50 میلیون تومان
6 پکیج سه گانه سوزی برقی ، گازی و گازوئیلی 50 الی 800 متر مربع شروع قیمت 5 میلیون الی 18 میلیون تومان

 

بعضا مشاهده شده است که برخی افراد سودجو اقدام به تولید دستگاه های با قیمت بسیار پایین نموده اند. این دستگاه ها فاقد هرگونه ایمنی لازم می باشد و مستقیما جان افرادی را که از آن استفاده می نمایند در خطر می اندازد. دستگاه های تولید شده توسط این افراد دارای معایب زیر می باشند :

  • تولید در کارگاه های جوشکاری ( عدم وجود خط تولید و خط تست دستگاه )
  • استفاده از قطعات بی کیفیت چینی که بعد از چندین ماه مسطهلک شده و فاقد کارایی عملیاتی هستند
  • عدم وجود هرگونه خدمات پس از فروش
  • عدم وجود هرگونه بیمه نامه
  • عدم وجود مجوزهای لازمه از مراکز ذیصلاح
  • و ...

بیمه نامه دستگاه های پکیج برقی و پکیج های دوگانه و سه گانه سوز آلپ

شرکت زرین صنعت آلپ به هیچ وجه کیفیت را فدای سود نکرده است و همواره به این اصل اعتقاد داشته است که مصرف کننده ایرانی لایق بالاترین کیفیت محصول می باشد. در همین راستا تمامی دستگاه های تولیدی این شرکت دارای بیمه نامه معتبر جانی و مالی از سوی بیمه ی ایران می باشد.

گروه صنعتی آلپ با افخار اعلام میدارد تمامی دستگاه های پکیج برقی این شرکت به مدت 36 ماه دارای بیمه نامه معتبر بیمه ی ایران می باشند.

همچنین دستگاه های دوگانه سوز و سه گانه سوز این شرکت نیز به مدت 24 دارای بیمه ی جانی و خسارت مالی این شرکت بیمه هستند .