پکیج های سه گانه سوز آلپ برگ زرینی ست از محصولات شرکت زرین صنعت آلپ که به عنوان اولین مخترع و تولید کننده این محصول، در منطقه خاورمیانه سرآمد است.

پکیج های سه گانه سوز آلپ با ترکیبی از تکنولوژی روز و نوآوری خلاقانه، اختراعی کامل و کارآمد در صنعت تاسیسات می باشد که در جهت تامین نیاز مصرف کنندگان عزیز به خط تولید انبوه رسیده است. این محصول در بازه زمانی تولید، مورد آزمایشات نهایی قرار گرفت و در زمینه بازدهی تاییده لازم را از سوی واحد کنترل کیفی دریافت نمود تا بالاخره به مرحله تولید و عرضه به بازار قرار گرفت.

موارد استفاده:

پکیج سه گانه سوز آلپ قابلیت استفاده در تمامی فضا های ویلایی، اداری ، مسکونی و کارخانه جات را دارد. در محیط های اداری و مسکونی تنوع مصرف و کستردگی کارکرد دستگاه، این امکان را فراهم میسازد که در مواقع لزوم با تغییر سیستم مصرف، گرمایش را تامین کند. پکیج سه گانه سوز آلپ به لحاظ نوع ساختار، بیشترین استفاده را در کشور های همسایه همچون عراق داشته است.

پکیج سه گانه سوز آلپ برای محیط هایی که در تامین سوخت و انرژی با مشکل روبروهستند، با ایجاد تنوع در مصرف منبع انرژی و سوخت این مشکل را برطرف می کند. در صنایعی همچون صنعت مرغ داری ، پرورش ماهی و گلخانه ها نیز کاربرد به سزایی دارد زیرا در صورت ایجاد مشکل در تامین هر کدام از منابع انرژی مصرفی پکیج آلپ، میتوان سریعا  منابع دیگر را جایگزین نموده و مانع از افت گرمایش و ایجاد خسارات ناشی از آن می شود.

نوع ساختار :

. پکیج های سه گانه سوز آلپ مجهز به قطعات اروپایی و سیستم پیشرفته الکترونیکی و مکانیکی می باشند. پکیج های سه گانه سوز آلپ با سه منبع انرژی برق، گاز و گازوئیل قابلیت تامین گرمایش را دارند. این تامین گرمایش بصورت کاملا بهینه و با شرایط استاندارد صورت می گیرد بگونه ای که سهولت استفاده از هرسه نوع منبع انرژی را فراهم نموده است. پکیج های سه گانه سوز آلپ با توجه به بازدهی و راندمان بالای ۹۵%  ، بهینگی مصرف را نیز فراهم می کنند. عایق استفاده شده در دستگاه از جنس EPDM کره می باشد که در ممانعت از هدررفت گرمایش بهترین عایق حرارتی را فراهم می کند.

المنت دستگاه از نوع کتیل فرانسه می باشد که در تامین گرمایش بالاترین بازدهی و کارایی نسبت به مصرف را دارد. ترمومتر و مانومتر دستگاه از نوع EMIT ایتالیا می باشند. دارای صفحه نمایشگر LED مارک اشنایدر فرانسه است. در ساخت مخزن دستگاه، از ورق فولادی  ۳ میلیمتری استفاده شده است. منبع انبساط با تکنولوژی تراکم اکسیژن برای تنظیم میزان بار مدار بسته گرمایشی تعبیه گردیده است.

طریقه نصب و راه اندازی:

پکیج های سه گانه سوز آلپ دارای دفترچه راهنمای نصب و راه اندازی می باشد که در داخل بسته بندی قرار گرفته است. این دستگاه توسط تکنسین نصب، راه اندازی می شود و پیچیدگی خاصی در این زمینه ندارد. تمامی مراحل نصب و راه اندازی در داخل دفترچه راهنما قید گردیده است.

سازگاری با پخش کننده های حرارتی :

سازگار با تمامی پخش کننده های حرارتی از جمله:رادیاتور پنلی،رادیاتور فولادی،رادیاتور قرنیزی،رادیاتور پره ای،رادیاتور شیشه ای،گرمایش از کف،هواساز،ایرواشر،زنت،یونیت هیتر،فن کویل،گرمایش دیواری می باشد.

گارانتی محصول:

پکیج های سه گانه سوز آلپ شامل یکسال گارانتی و ۵سال خدمات پس از فروش می گردد.

درباره مدیریت سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *