پکیج برقی

پکیج برقی :

پکیج دیواری برقی آلپ یکی دیگر از محصولاتی می باشد که توسط مهندسین گروه صنعتی آلپ طراحی گردیده و به ثبت جهانی و ثبت اختراع رسیده است.

این محصول به علت کارکرد بی نظیرش هماکنون در بسیار از کشورهای همسایه ایران مورد استفاده عموم قرار گرفته است.

پکیج شوفاژ برقی به علت طراحی استانداردش هماکنون توانسته رضایت بسیاری از مصرف کنندگان گرامی را به خود جلب نماید به گونه ای که هماکنون کشور عراق به یکی از عمده مصرف کنندگان محصولات این شرکت مبدل گردیده است.

قطعات مورد استفاده در این نوع پکیج ساخت کشورهای توسعه یافته می باشد.

المنت پکیج دیواری برقی ساخت کشور فرانسه می باشد و به علت کارایی بی نظیرش هماکنون در خط مونتاژ پکیج های برقی مورد استفاده قرار می گیرد.

قطعات الکتریکی تمامی پکیج های برقی وارداتی از کشور کره می باشد که یک کشور صاحب سبک در زمینه تولید قطعات الکتریکی می باشد.

مبدل دستگاه برای افزایش راندمان از نوع لوله ای برگزیده شده که موجب تامین آبگم بهداشتی و گرمایش شوفاژ به صورت مجزا می گردد.

پکیج های دیواری برقی در ظرفیت های ۲۴۰۰۰ ، ۲۸۰۰۰ و ۳۰۰۰۰ تولید می گردد که پکیج برقی ۲۴۰۰۰ تا متراژ ۷۰ الی ۸۰ متر مربع پکیج برقی ۲۸۰۰۰ تا متراژ ۸۰ الی ۱۰۰ متر مربع و پکیج ۳۰۰۰۰ از ۱۰۰ تا ۱۳۰ مترمربع را پاسخ گو می باشد.

پکیج های برقی بر اساس نوع ساختارش و طراحی اولیه ای که صورت گرفته دارای مصرف برق ۲۰ الی ۲۲ آمپر به صورت تک فاز می باشد

هماکنون پکیج های برقی آلپ یکی از پرکاربردترین و پرصادرترین پکیج موجود در ایران می باشد.

پکیج های برقی در ابعاد بسیار کوچک برای نصب در داخل آشپرخانه طراحی گردیده و این نوع پکیج ها می توانند آبگرم بهداشتی تا ۶۰ درجه و گرمایش شوفاژ تا دمای ۸۰ درجه را به صورت مستقل برای محیط فراهم نمایند.

هماکنون مهندسین این گروه صنعتی سعی بر آن دارند تا مصرف برق این محصول را تا میزان قابل توجهی کاهش دهند به گونه ای که پکیج برقی از لحاظ توجیح اقتصادی جایگزین پکیج های دیواری گازی گردد.

درباره مدیریت سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *